ورود (login)

ثبت نام (register)

ورود

ثبت نام (register)

در آبان ماه سال جاری (۱۳۹۶) نوروچلنج با همکاری پژوهشکده فناروی اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس، دوره “سنجش سلامت روان، استرس و بهبود عملکرد شناختی” را به صورت رایگان برگزار نمود. این دوره که به صورت آموزش های عملی با استفاده از پرسش نامه های معتبر روانشناسی و استفاده از مدرن ترین ابزارهای روز تکنولوژی و همچنین بهره مندی از حضور روانشناسان و متخصصین خبره برگزار شد به مدت ۴۵ روز به طول انجامید.

از شرکت کنندگان خواسته شد که ترجیحا سه جلسه در هفته در این طرح شرکت نمایند تا بتوانند بهترین نتایج را حاصل کنند و به بهبود دلخواه در این حوزه ها دست یابند.

روند این طرح به این صورت بود که مراجع در ابتدا سه نمونه از پرسش نامه های مطرح برای تعیین سطح اضطراب را پر می کند. بر این اساس رواندرمانگر نمره اضطراب وی را تعیین و تمرین های لازم برای بهبود را برای هر شخص به طور اختصاصی ارائه می کند.

یکی از ابزار های مدرن مورد استفاده در این طرح “دستیار هوشمند مدیریت استرس Calme” از محصولات پرطرفدار نوروچلنج است.

همچنین مراجعین به طور رایگان از جلسات مشاوره نیز بهره مند می شدند.

نتایج این طرح برای کسانی که به طور کامل در جلسات درمانی خود شرکت کرده بودند، کاملا رضایت بخش بود و سیر بهبود در گزارش هایی که به صورت مکتوب به افراد ارائه شد قابل مشاهده بود.

همچنین در پایان طرح گواهی هایی مبنی بر کاهش نمره اضطراب به این افراد اهدا شد.

بنا بر درخواست و استقبال شرکت کنندگان کتابچه جامعی برای مدیریت استرس توسط گروه تحقیق و توسعه نوروچلنج با راهنمایی اساتید برجسته تدوین شد که امیدواریم موثر و مفید واقع شود. همچنین منتخبی از موسیقی های مناسب برای ریلکسیشن، یوگا و مدیتیشن و ذهن آگاهی نیز به مراجعین ارائه شد که در بانک اطلاعاتی نوروچلنج  می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال یک پیام
Compare