ورود (login)

ثبت نام (register)

ورود

ثبت نام (register)

شرکت نیویورکی  Elemental Pathبا استفاده از هوش مصنوعی اسباب‌بازی‌های آموزشی دایناسور شکلی با نام COGNITOYS را توسعه داده است که توانایی صحبت کردن با کودکان را دارند که قیمت این محصول در سال ۲۰۱۸ شصت دلار است.

با استفاده از پلتفرم Elemental Path’s Friendgine، CogniToys قادر به برقراری ارتباط با کودکان بصورت آنلاین است و  ارتباطات اسباب بازی مبتنی بر گفتگوی دو طرفه است تا به کودکان کمک کند تا یاد بگیرند و رشد کنند.

CogniToys طیف گسترده ای از محتوا را از طریق گفتگوی تعاملی داراست، از طریق اتصال به فضای ابر و فای وای دائما در حال به روزرسانی بوده و به صورت خودکار به روز رسانی می شود و محتوای جدید در دسترس عموم می باشد. این اسباب بازی دارای تنظیم آسان بوده و پس از اتصال به فای وای از طریق اپلیکیشن CogniToys، دیگر نیازی به استفاده از یک گوشی هوشمند برای استفاده ندارد.

CogniToys به سوالات پاسخ می دهند، داستان تعریف می کند، بازی می کند، جوک می گوید و حتی کودکان را راغب می کند تا در بازی های آموزشی شرکت کنند.

در حالی که بسیاری از دستگاه های هوشمند دارای مزایای آموزشی هستند، اما آنها هنوز برای بزرگسالان طراحی شده اند. CogniToys دستگاه هوشمند در قالب اسباب بازی هستند، فقط برای بچه ها برای ارائه یک تجربه آموزشی و سرگرم کننده بدون نیاز به یک صفحه نمایش طراحی شده است. جایی که دیگر اسباب بازی های هوشمند بر روی پاسخ های پیش برنامه ریزی شده تکیه می کنند، دایناسورهای دوست داشتنی به سوالات کودکان گوش می دهند و با سنشان سازگار می شوند، به طوری که آنها می توانند در طول زمان درست مثل بچه ها رشد کنند. CogniToys متصل به فضای ابر می تواند پاسخ سوالات، پاسخ به داستان های زمان خواب و حتی شوخی ها را جواب دهد!

CogniToys چندین دستور را می فهمد، مانند “من یک سوال دارم”. دایناسورها همچنین می توانند به همه سوالات از نوع “چه کسی”، “چه”، “چه زمانی”، “جایی” و “چرا” پاسخ دهند.

CogniToys بهترین اسباب بازی هوشمند در جهان در سال ۲۰۱۵ در روزنامه Times نام گذاری شد. اسباب بازی Cognitoys افتخار دارد که مداد طلایی را برای تاثیر برجسته در آموزش و پرورش در سال ۲۰۱۶ D & AD از کشور انگلیس جایزه بگیرد.

منبع : https://cognitoys.com/

 

 

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال یک پیام
Compare