ورود (login)

ثبت نام (register)

ورود

ثبت نام (register)

منتظر دیدار شما هستیم

شرکت چالشگران ادراک ناب مفتخر است از شما همراهان همیشگی دعوت بعمل آورد تا از غرفه این شرکت به نام “زون تجربه و فناوری” در نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری INOTEX 2018 بازدید نمایید و از نزدیک جدیدترین تکنیک های سنجش و مدیریت استرس را ببینید و نوروگیم های جذاب را تجربه کنید.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۱۸) با هدف حمایت از محصولات/خدمات فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها توسط پارک فناوری پردیس و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در روزهای ۱۴ تا ۱۶ تیر ماه ۹۷، در مجتمع نمایشگاهی گفت‌وگو برگزار می‌شود.

همچنین برنامه‌ها و بخش‌های متنوعی همچون «کافه سرمایه»، «گردهمایی شهرداری‌های کلانشهرها»، «رقابت استارتاپی»، «صبح خلاق تهران»، «رویداد بانی»، «تورهای بازدید صنایع»، «INOTEX Talent»، «نشست فناوری کشورهای عضو D-۸ با موضوع انرژی‌های تجدیدپذیر»، «چهارمین نشست شبکه‌سازی نوآوری با موضوع شهر هوشمند»، «سومین رویداد اینوتک سلامت»، «تجربه فناوری» و … در این رویداد پیش‌بینی شده است و این نمایشگاه، بستر متمایزی برای جذب سرمایه، یافتن شرکا و عقد قرارداد با مشتریان جدید بوده و به‌روزترین محتوای مورد نیاز کارآفرینان حوزه نوآوری به آنها منتقل شود.

ساعات بازدید این نمایشگاه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰شب در  مجتمع نمایشگاهی گفت‌وگو واقع در تهران، بزرگراه شهید حکیم، خروجی شهید چمران جنوب برگزار می‌شود و موضوع اصلی نمایشگاه در سال جاری «شهر هوشمند» است. برای اطلاعات بیشتر به سایت نمایشگاه به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://www.inotex.com/fa/

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال یک پیام
Compare