ورود (login)

ثبت نام (register)

ورود

ثبت نام (register)

تور یک روزه ریلکسیشن در طبیعت بکر و زیبای “هرانده”

در گستره‌اي پهناور ازتاريخ كه آغاز آن بر كسي آشكار نيست ، گروهي از انسانها روحي لطيف و فكري خلاق دارند و در جست و جوي خواسته هاي فطري و عميق جان خود ، با راهنمايي و الهام نداهاي آسماني براي برانگيختن نيرو و تواناييهاي بالقوه و همچنين توسعة حوزة ديد و رؤيت دروني خود ، رسيدن و غرقه شدن در عميق ترين خواسته هاي اصيل خويش يعني سرور و آرامش ناب ، توسعة ديد دروني و امكان رؤيت اشياء در ميدانهاي مختلف آگاهي يا آگاهي ناب و سرانجام درك حقيقت خويش يا حقيقت ناب  هستند.

یکی از برنامه های مکمل و جانبی شرکت “چالشگران ادراک ناب” برگزاري تورهای ریلکسیشن و ذهن آگاهی در طبیعت می باشد که در راستاي تحقق اهداف فرهنگي شرکت در بازه های زمانی متناوب برگزار می گردد .

حضور در طبیعت زیباو بکر “هرانده” و تجربه لحظاتي آرام با انجام تمرينات يوگا در غار ، تمرکز و مديتيشن در طبيعت، پياده روي و کوه پیمایی تا کمپ ، راز و نیاز با خداوند و تجربه آرامشی وصف ناپذیر در دل کوه و کنار رودخانه ، صرف غذا و . . . از جمله فعالیت های این روز به یاد ماندنی است.

وقتی از طبیعت لذت می برید ، بهتر است که این لذت همراه با شکرگزاری ، آرامش درونی ، آزاد اندیشی و حق شناسی باشد. این احساسات موجب میگردند که پذیرای تاثیرات سلامتی کامل، انبساط خاطر و حمایت همیشگی الهی باشید.

با امید اینکه با بکارگیری این روش ها اثرات پاک کننده و فعال کننده چاکرای مورد نظر خود را تجربه کرده ، با آرامش و سلامتی به سفر زندگی خود ادامه دهید.

برنامه سفر: پس از حرکت طبق ساعت اعلام شده، دو ساعت در مسیر هستیم، سپس به رستوران امین می رسیم و پس از صرف صبحانه، ۲۰ دقیقه با ماشین طی مسیر میکنیم تا به ابتدای روستای هرانده برسیم. به محض پیاده شدن از ماشین پیمایش ما شروع می شود و پس از طی نیم ساعت به رودخانه می رسیم. پس از توقفی کوتاه و استراحت در کنار رودخانه، مسیر حرکت به سمت غار را پیش میگیریم و حدودا یک ساعت تا رسیدن به غار پیاده روی میکنیم. پس از رسیدن به غار با توقفی کوتاه و استراحت، ۲۰ دقیقه داخل غار پیمایش داریم و تمرینات ریلکسیشن را انجام می دهیم،ابتدا حرکات گرم کننده، بعد اساناهای یوگا، در اخر شاواسانا یا ریکلسیشن و بعد مدیتیشن و تنفس. در بازگشت نیم ساعت تا کنار رودخانه فاصله داریم و پس از صرف ناهار برمیگردیم.

مکان: طبیعت بکر و زیبای هرانده

زمان: ۵شنبه ۱۵ شهریور

ساعت حرکت: ۵:۳۰ صبح (میدان آرژانتین)

ساعت بازگشت: ۲۲ شب(میدان آرژانتین)

به همراه بیمه، صبحانه، میان وعده، ناهار

هزینه: ۱۶۰هزار تومان

تخفیف های ویژه

۱۵ درصد: ثبت نام گروهی بیش از سه نفر
۲۵ درصد: دانشجویی، دانش آموزی
۲۰ درصد: تخفیف وفاداری برای شرکت کنندگان در دوره های قبل یا مشتریان
۲۰ درصد: به ازای معرفی هر نفر

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های  ۸۲۸۸۳۹۵۰  –  ۹۳۵۲۱۶۱۵۸۶ تماس حاصل فرمایید.

مهلت ثبت نام : ۹شهریور ۹۷ (ظرفیت محدود)

از طریق لینک های زیر می توانید ثبت نام کنید:

ثبت نام آزاد

ثبت نام دانشجویی

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال یک پیام
Compare