Login

Register

Login

Register

هفته آگاهی از مغز امسال با برگزاری رویدادی تحت عنوان ” مغز شعبده باز” از روز شنبه نهم ماه جاری رسما در کشور آغاز می شود.

هفته آگاهی از مغز امسال با شعار” مغزت را بشناس “،  با پیامی از سوی دکتر محمد تقی جغتایی  مشاور عالی ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و دبیر هفته آگاهی از مغز ،رسما آغاز شود.

این رویداد با توجه به شرایط پاندمی کووید ۱۹ ، بصورت آنلاین و از طریق وب گاه آپارات و پخش زنده اینستاگرام در ساعت نوزده روز شنبه نهم ماه جاری در دسترس  علاقمندان و  دانش پژوهان به ساختار و عملکرد مغز  قرار می گیرد.

رویداد ” مغز شعبده باز ” که با حضور شش تن از متخصصان و کارشناسان حوزه دانش مغز، بصورت عمومی و رایگان برگزار می شود، از طریق آدرس وب گاه آپارات و اینستاگرام  پیوست تقدیم علاقمندان شناخت جهان شگفت انگیز مغز می شود.

http://www.aparat.com/CognitiveCouncil/live

منظور ترویج و ارتقای دانش علوم شناختی و گسترش آگاهی و شناخت نسبت به ساختار ، عملکرد و توانمندی های مغز، امسال همزمان با هفته جهانی آگاهی از مغز ، ویژه برنامه های متنوعی  برگزار می شود.


هفته آگاهی از مغز امسال برای ششمین سال متوالی و همزمان با این رویداد جهانی با حمایت ستاد توسعه علوم و فن آوری های شناختی و مشارکت و همکاری سازمان ها ، مراکز علمی ، آموزشی و نهادهای مردمی ، از نهم تا پانزدهم  اسفندماه  برگزار می شود.

در هفته آگاهی از مغز تلاش می شود با اجرای برنامه ‌های گوناگون آموزشی و علمی نسبت به ارتقای بهداشت و توانمند سازی مغز و راه های جلوگیری از کاهش توانایی مغز  با همکاری سازمان های مختلف از جمله آموزش و پرورش، شهرداری تهران، سازمان بهزیستی، وزارت بهداشت، وزارت علوم و سازمان‌های مردم نهاد  اطلاع رسانی شود.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام
با عضویت در خبرنامه ، آخرین اخبار نوروچلنج را از طریق ایمیل خود دریافت کنید.