Login

Register

Login

Register

دانشگاه تربیت مدرس با همکاری پژوهشکده فناوری اطلاعات و شرکت چالشگران ادراک ناب برگزار می کند:
مدرسه تابستانه ارتقا عملکرد مغزی

موفقیت انسان همواره با توانمندی های مغزی او در ارتباط است. امروزه روش های نوین تکنولوژیک نقش مهمی را در ارتقا و بهبود عملکردهای مغزی ایفا می کنند. ارتقا عملکرد مغز، عبارت است از تقویت مهارت های شناختی مغز شامل: استرس ، توجه و تمرکز ، خلاقیت و یادگیری ، و احساس فرد، همچنین با بهره گیری از نورو اسپرت و نوروگیم می توان موارد مذکور را بهبود و ارتقاء بخشید. ارتقای عملکرد مغزی، موجب بهبود توانایی های مغز شده و عملکرد آن را در فرآیندهای ساده و پیچیده افزایش می دهد. همچنین تحقیقات متعدد نشان داده است که استفاده از نوروفیدبک و بیوفیدبک،باعث افزایش بازدهی و بهره‌وری در بین مدیران و ورزشکاران شده و سبب بهبود عملکرد حرفه ای آنها میگردد. با کمک تجهیزات فرد با نقاط ضعف و قوت مغز خود بطور جامع آشنا می شود تا به تقویت کارکرد آنها بپردازد. در واقع مغز در این روش ها کاملاً نقش فعال را دارد و به سمت خود تنظیمی هدایت می شود. پس بنابراین این نوع تقویت نه تنها ضرر جسمی و مغزی به فرد وارد نمی کند. بلکه سیستم شناختی او را در جهت پیشرفت حرکت می دهد. کاربرد این روش ها در افراد سالم و افراد دچار اختلالات عصبی متفاوت است. در افراد سالم این تکنیک ها با افزایش توانمندی های ذهنی،جسمی و روانی منجر به ارتقای سلامت و بهبود کیفیت زندگی شده است.
در مدرسه تابستانه، ذهن خود را تقویت کنید. توانایی و استعدادهای خودرا بشناسید. و مسیر پیشرفت را براساس توانمندی ذهنی خود برنامه ریزی کنید.
برای کسب اطلاعت بیشتر با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۸۲۸۸۳۹۵۰
۰۹۳۵۲۱۶۱۵۸۶

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام
با عضویت در خبرنامه ، آخرین اخبار نوروچلنج را از طریق ایمیل خود دریافت کنید.