Login

Register

Login

Register

به میهمانی نوروزی نوروچلنج دعوت شده اید

همانطور که مستحضر هستید “دستیار هوشمند مدیریت استرس Calme” از یک گجت پوشیدنی و یک نرم افزار تشکیل می شود. به دنبال استقبال عزیزان از استفاده کوتاه مدت از این دستیار هوشمند، نوروچلنج به پاسداشت همراهی شما عزیزان طرح نوروزی با ۴۰ درصد تخفیف را از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین آغاز نموده است.

به صورت عادی هدست های مورد استفاده همراه با نرم افزارهای نوروچلنج، به مبلغ ۱٫۵ میلیون تومان برای خرید عرضه می شوند. همچنین به طور ماهانه به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان عرضه میشود (حداکثر زمان اجاره ۶ ماه است). در این طرح، زمان استفاده برای مشتریان عزیز به مدت ۴۵ روز در نظر گرفته می شود، به جای یک ماه. اما با همان مبلغ ۲۰۰ هزار تومان.

همچنین اپلیکیشن هایی که می توانید با هدست استفاده کنید، پس از دانلود از طریق بازار، نیاز است که به صورت ماهانه توسط کاربران محترم شارژ شود و اکانت های ماهانه، سه ماهانه یا شش ماهه (بسته به انتخاب کاربر) تهیه شود. در این طرح، اکانت یک ماهه کالمی به ارزش ۲۰ هزار تومان نیز به صورت رایگان به کاربران محترم عرضه میشود.

لازم به ذکر است که تمامی اپلیکیشن های نوروچنلج همراه با هدست مایندویو مورد استفاده قرار میگیرند. پس تنها با یکبار تهیه هدست می توانید از تمامی اپلیکیشن ها استفاده نمایید.
همچنین از یک هدست می توانند چندین نفر نیز استفاده نمایند. تنها کافی است که هر فرد اکانت نرم افزار را تهیه نماید.

این طرح به تعداد محدود و تنها برای ۲۰ نفر عرضه می شود. لذا اولویت با افرادی است که ثبت نام خود را قطعی نمایند. قطعی کردن ثبت نام به این صورت است که از طریق این لینک (از بین گزینه های نوع خرید، طرح نوروزی را انتخاب کنید) اقدام به خرید طرح نوروزی هدست نمایید. پس از خرید همکاران ما با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم در مورد تحویل هدست و نرم افزار را به شما خواهند گفت.

شروع طرح (پس از اتمام ثبت نام) و از دهه آخر فروردین ۱۳۹۷ خواهد بود. دقت کنید که اگر ثبت نام ۲۰ نفر اول تکمیل شود، امکان ثبت نام برای نفرات بعدی به صورت ذخیره وجود دارد. زمان شروع دوره این عزیزان ذخیره، اندکی پس از گروه اول خواهد بود.

به دلیل اینکه نوروچلنج هنوز اقدام به اخذ نمایندگی از شهرستان ها ننموده است، تحویل در این طرح تنها در تهران صورت میگیرد.

در صورت وجود هرگونه ابهام یا پرسش با شماره های ۸۲۸۸۳۹۵۰-۰۲۱ در ساعات ۹ تا ۱۷ و نیز شماره همراه ۰۹۳۵۲۱۶۱۵۸۶ می توانید تماس حاصل کنید.

 

 

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام
با عضویت در خبرنامه ، آخرین اخبار نوروچلنج را از طریق ایمیل خود دریافت کنید.