Login

Register

Login

Register

جزیره کیش از ۳۰ مهر تا ۳ آبان ماه شاهد برگزاری نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه (کیش اینوکس ۲۰۱۸) به عنوان یکی از بزرگترین و مهم ترین رویدادهای اقتصادی کشور بود.

این رویداد با حضور مهم ترین و اثرگذارترین بنگاه ها، سازمانها و تشکل های اقتصادی کشور و مشارکت ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی در گستره ای به وسعت ۲۱ هزار مترمربع در جزیره زیبای کیش برپا شد.

در این نمایشگاه مجموعه ای از قابلیتها وظرفیتها، برخورداریها، تسهیلات و زمینه های سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی و صنعت گردشگری کشور با هدف جذب سرمایه گذاری، رونق بازار کسب وکار و افزایش تولید، معرفی و به نمایش گذاشته شد.

برگزاری ۲۸ نشست تخصصی و همایش بین المللی با حضور ۱۰۰ سخنران برجسته داخلی و ۲۵ سخنران بلند پایه بین المللی، حضور هیات های دیپلماتیک بیش از ۱۵ کشور دنیا از برنامه هایی که همزمان با برگزاری هشتمین نمایشگاه اینوکس ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده بود و بیانگر اهمیت این رویداد اقتصادی است.

هچنین این رویداد، نماد و جلوه ای از همت و همکاری بخش‌های پیشرو اقتصاد ایران شامل بانکها، بیمه و بورس، انرژی(نفت و گاز و پتروشیمی)، زیرساخت و گردشگری از یکسو و تشکل ها و انجمن های مختلف صنفی، اتاق های بازرگانی، متولیان پروژه‌های سرمایه‌پذیر سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی و کارآفرینان عرصه های مختلف از سوی دیگر است و این شرایط فرصت بی بدیل را برای بهره‌برداری و توسعه سرمایه‌گذاری و در نهایت رشد و توسعه اقتصادی کشور فراهم آورده است.

گزارشی تصویری از این نمایشگاه :

KishInvex 2018

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ارسال یک پیام
با عضویت در خبرنامه ، آخرین اخبار نوروچلنج را از طریق ایمیل خود دریافت کنید.